Megastarkan | Megastar Tarkan Club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Megastarkan | Megastar Tarkan Club

Asena:Cemil İpekçi,Sezen Aksu,Tarkan ve benim gibi kişiler doğruları için yaşarlar.

BennyBenassi
    BennyBenassi
    HeadPromoter
    HeadPromoter

Şu An Yaşadığı Yer : USA

Asena:Cemil İpekçi,Sezen Aksu,Tarkan ve benim gibi kişiler doğruları için yaşarlar. Empty Asena:Cemil İpekçi,Sezen Aksu,Tarkan ve benim gibi kişiler doğruları için yaşarlar.

Mesaj tarafından BennyBenassi 1/2/2009, 14:54

Asena:Cemil İpekçi,Sezen Aksu,Tarkan ve benim gibi kişiler doğruları için yaşarlar. Asena
    Cemil İpekçi’yle öpüşürken fotoğraflarınız çekildi. Cemil İpekçi “İkimiz de marjinal insanlarız ne yapacağımız belli olmaz“ diye bir açıklaması yapmış. Neden öpüştünüz?

Bizler yani Cemil Bey gibi, benim gibi, Sezen Aksu gibi, Tarkan gibi birtakım kişiler; doğrularımız için yaşarız. Açık insanlarız. Her şeyimiz ortada, gizlimiz saklımız yok. Şeytani planlar yapacak; uçuk kaçık, aptal aptal kaprisleri, hırsları olan insanlar değiliz. Her şey açık, doğal. O öpücük bir teşekkürdü. Güzel bir defile yaptık. Düşmeden, bir tarafımı kırmadan yapmış olduğum bir defileydi. Onun karşılığında da dostluk öpücüğü, dost öpücüğü... Gayet normal yani. Biz yeni tanışmış insanlar da değiliz. Görüşmesek bile birbirimizi kalplerimizde taşıyan insanlarız.[haberbu.com]

Similar topics

-

Forum Saati 19/5/2024, 18:16