Megastarkan | Megastar Tarkan Club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Megastarkan | Megastar Tarkan Club

Rıdvan Dilmen Programına Tarkan'ı ÇaGırdı!

BennyBenassi
    BennyBenassi
    HeadPromoter
    HeadPromoter

Şu An Yaşadığı Yer : USA

Rıdvan Dilmen Programına Tarkan'ı ÇaGırdı! Empty Rıdvan Dilmen Programına Tarkan'ı ÇaGırdı!

Mesaj tarafından BennyBenassi 16/2/2009, 03:30

Rıdvan Dilmen Programına Tarkan'ı ÇaGırdı! Ridvan_dilmenRıdvan Dilmen Programına Tarkan'ı ÇaGırdı! Tarkan248
    Rıdvan Dilmen,Sema Eren ile yaptığı röportajda sorduğu bir soru üzerine Rıdvan Dilmen'in cevabı şu oldu.

“Not Defteri”nde ağırlayacağınız başka ünlü konuklarınız mutlaka vardır. Kimler gelecek mesela?
    - Başbakanımız gelecek... Söz verdi. O da futbol adamı sonuçta, futbol oynamış. Bir de ben Tayyip Bey’i çok eski tanırım. O yüzden programa geleceğini düşünüyorum. Siyasi sorular sormayı hiç düşünmüyorum kendisine. Tam tersi, onun programa gelip biraz da deşarj olmasını istiyorum. Sevdiği konuları konuşacağım. Deniz ****** da gelsin mesela programımıza. Ben onların futbola olan tutkularını biliyorum. ınsanlar da biraz bu yönlerini görsün. Herkes onların siyasi kimliğini zaten biliyor. O yüzden böyle politik sorulara girmem. Tarkan’ı da çağırdık. Üstelik ben aradım...
    Kabul etti mi?
    - Viyana’ya gitmiş kendisi. Sağ olsun oradan aradı... “Ben topu görsem bomba diye korkarım, ben ne yapacağım orada” dedi. Ben yine de keyifli bir program olacağını söyledim ve programın CD’sini gönderdim kendisine. Gelirse mutlu oluruz. Sonuçta bana kimse “hayır” demiyor. Bu da hoşuma gidiyor.(hürriyet-kelebek)

Forum Saati 19/5/2024, 16:29