Megastarkan | Megastar Tarkan Club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Megastarkan | Megastar Tarkan Club

4 posters

www.tarkancoll.com/forum (aman bu siteye tenezül etmeyin!)

Bahar662
    Bahar662

Takımı : Galatasaray
    Şu An Yaşadığı Yer : Hollanda

www.tarkancoll.com/forum        (aman bu siteye tenezül etmeyin!) Empty www.tarkancoll.com/forum (aman bu siteye tenezül etmeyin!)

Mesaj tarafından Bahar662 27/2/2009, 13:13

Bu siteye üye olmuştum ve Tarkan gelecek sevenleri ile webcamli chat yapacak dediler. Ama bekle bekle 2006'dan beri bekleyenler var? Bende haliyle inanmadım çünkü herkesi işlettiklerini düşünüyordum. Tabii bunuda foruma yazmış bulundum.

Site sahiplerinden birisi, Adı Kenan I. Yaşı ise 21'di. Kendisi Vienna'da yaşıyor. Benim başıma bela olmuştu. Ne zaman foruma yeni Tarkan resimleri veya haberler getirsem hemen siliyordu! Ona sordum neden benim iletilerim siliniyor diye? O da şımarık bir şekilde cevap verdi bana.. Sizin getirdiğiniz haberler sitemizi kirletiyor bu yüzdende bana silmek düşüyor diye. Ama ben bu sitede birlik beraberlik var sanıyordum?

Ben ise forumda dedim herkese.. Tarkan Beyaz Show' a bile gitmek istemiyor, bu siteye mi gelirmiş dedim? Hemen sitedeki herkes yani fanlar ve site sahipleri başıma bela oldular? Halbükü düşünce Özgürlüğü diye birşey vardır! Hakkımda herkes sitede hakaret ve küfür yazdılar. Sonrada o Kenan I. benim şifremi çaldı ki siteye giremedim. Yani kibarca kovulduk!

Sonra 2. kez üye oldum ip adresimden fark edildi ve yine kovuldum! Yani giriş yapsanda giremiyorsun? Yeni üyelik bÖlgeleri de silinmiş bir haldeydi! 3. kez üye oldum yine aynı hesap kovuldum. 4. kez üye oldum ama e-mail adres tutmadı ki olmadı. 5. kez denedim ve sonunda girebildim tabii daha kimseye hatta foruma bile mesaj atmadım yoksa ip adresden bilebiliyorlar ve siliniyorsun! Aslen o site bir Tarkan sitesi olmasa emin olun hiçde işim olmazdı orada! Ama işte belkide millet haklı ki oraya cidden birgün Tarkan gelecek? Bilemeyiz?

AMAN: Size olan mesajım! Sizler bari bu siteye tenezül etmeyin! Yoksa o sitedeki şımarık çocuklar sizin başınıza da bela olabilirler!

Ama yani şimdi çok iyi anlıyorum o siteye Tarkan'ın niçin hiç tenezül bile etmediğini!

ilginiz için teşekkürler!
    Bahar662
    Bahar662

www.tarkancoll.com/forum        (aman bu siteye tenezül etmeyin!) Empty Geri: www.tarkancoll.com/forum (aman bu siteye tenezül etmeyin!)

Mesaj tarafından Bahar662 27/2/2009, 13:18

Bu arada siteye girdiğimde üyelik BÖLGELERi silinmiş oluyordu ama ben Özel bir siteden giriş yaparak siteye girebiliyordum.

www.slimtrust.com sitesi sayesinde yani.. Wink
    BennyBenassi
    BennyBenassi
    HeadPromoter
    HeadPromoter

Şu An Yaşadığı Yer : USA

www.tarkancoll.com/forum        (aman bu siteye tenezül etmeyin!) Empty Geri: www.tarkancoll.com/forum (aman bu siteye tenezül etmeyin!)

Mesaj tarafından BennyBenassi 27/2/2009, 13:25

öncelikle paylaşım için sağol

insanları yapabileceğinden fazlasını yaparım diye vaadlerde bulunarak üye etmenin hiç bir anlamı yok

zaten bir sitede isterse 100 milyon üye olsun ama üyelerden bir katılım olmadıktan sonra o sitede keyifli zaman geçirebileceğimizi zannetmiyorum

o site hakkında pek yorum yapmak istemiyorum,ama bu şekilde üye toplama taktiği tamamen yanlış olduğu gibi,saygı ve sevgi duyduğumuz Tarkan Tevetoglu'na da bir nevi saygısızlıktır.
    Bahar662
    Bahar662

Mesaj tarafından Bahar662 27/2/2009, 13:32

beni anladığınız için size çok teşekkür ederim Neutral
    k@rizm@39
    k@rizm@39
    Moderator
    Moderator

Şu An Yaşadığı Yer : Türkiye

Mesaj tarafından k@rizm@39 27/2/2009, 13:53

yaşadığın bir olayı bizimle paylaştığın için sağol

bencede bu sana yapılan bir haksızlık böyle davranarak ne elde etmeye çalışıyolar anlamıyorum kim olursan ol yerine getiremeyeciğin sözler vermemeli insan neyse önemli olan anların nasıl biri olduğunu anlamış oldun tekrar aramıza hoşgeldin
    Bahar662
    Bahar662

Mesaj tarafından Bahar662 27/2/2009, 17:41

Sağol hoşbulduk =)
    Elli
    Elli

Takımı : Yok.
    Şu An Yaşadığı Yer : AZERBEYCEN/BAKU.

Mesaj tarafından Elli 15/6/2010, 09:50

Arkadashlar,kendinizi boshuna yormayin,...Bu TARKANIN kendisindin izni olmadan neyinki sitesinde hatta tum Turkiyede kush bile ucmaz tamammi?...,,DELI OQLAN,, nolucakDELI OQLAN,, nolucak...

Forum Saati 19/5/2024, 19:17