Megastarkan | Megastar Tarkan Club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Megastarkan | Megastar Tarkan Club

Doritos 2008 Megastarkan Konserleri 2

BennyBenassi
    BennyBenassi
    HeadPromoter
    HeadPromoter

Şu An Yaşadığı Yer : USA

Doritos 2008 Megastarkan Konserleri 2 Empty Doritos 2008 Megastarkan Konserleri 2

Mesaj tarafından BennyBenassi 2/6/2008, 16:48

Doritos 2008 Megastarkan Konserleri 2 200805193209

Doritos-Tarkan Konserleri Tanıtım Gecesi @ Discorium
    Istanbul | 21:00 | 18.05.2008

“Doritos Nerede, Müzik Orada”

Discorium’daki gecede, 9 ili kapsayacak “Doritos-Tarkan Konserleri”nin tanıtımı yapılırken, Tarkan muhteşem konseriyle izleyenleri büyüledi.

“Doritos Nerede Müzik Orada” sloganıyla 2008’e damgasını vuracak olan Doritos, “Doritos-Tarkan Konserleri”nin startını muhteşem bir partiyle Discorium’da verdi.
    Tarkan gecede , Doritos Konserleriyle 9 ilde müzikseverlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağını dile getirirken “Vay Anam Vay!”, “Dilli Düdük” ve “Arada Bir”, “Dedikodu” ve “Kuzu Kuzu” isimli şarkılarını seslendirerek geceye renk kattı. Gecenin ev sahipliğini yapan Doritos’un Gençler Kategorisi Pazarlama Müdürü Cengiz Acar ise “Doritos konserleriyle Tarkan gibi bir megastarla 2008 yazında yüzbinlerce müziksevere ulaşmak, gerçekten heyecan verici” şeklinde konuştu.

Doritos-Tarkan Konserleri 1-30 Ağustos tarihleri arasında 9 ilde müzik coşkusu yaşatacak. Doritos paketlerinde ise ‘müzik dolu’ hediyeler var…Gençliğin, müziğin ve eğlencenin her zaman yanında olan Doritos, Türkiye’nin megastarı Tarkan’la Ağustos ayında muhteşem bir eğlence maratonuna çıkıyor… Bursa, Diyarbakır, Antep, Adana, Kayseri, Antalya, Trabzon, Ankara ve son olarak İstanbul’da gerçekleşecek Doritos - Tarkan Konserleri’nde Doritos tutkunları, müziğin ve eğlencenin coşkusunu doyasıya yaşayacaklar.

DORİTOS NEREDE MÜZİK ORADA !

Doritos Tarkan Konserleri’ne bilet kazanmanın tek yolu Doritos paketlerinden geçiyor. Doritos paketlerinden 10 puan toplandığında Doritos-Tarkan Konserleri ücretsiz izlenebilecek. Doritos’un yaz boyunca yaşatacağı heyecan bu muhteşem konserlerle de sınırlı değil. Dev bir promosyon kampanyası başlatan Doritos, 12 Mayıs-27 Temmuz tarihleri arasında paketlerden çıkan şifreleri Turkcell 3160’a kısa mesaj gönderen veya şifre ile www.tytz.com üzerinden katılan herkese müzik dolu hediyeler kazanma fırsatı sunuyor. Kampanyaya katılanlar arasından, her saat bir kişi Nokia 5310 Xpress Music cep telefonu, 2 kişi Apple iPod shuffle ve her saat 250 kişi Turkcell’den 8 Kontör / 2 dakika kazanıyor. Doritos’un sürprizleri bunlarla da sınırlı değil… Gençliğin bir numaralı internet sitesi www.tytz.com‘a ücretsiz üye olanlar, megastar Tarkan’la tanışma fırsatını da yakalayabilecekler.

Doritos- Tarkan Konserleri
    Program

Bursa 1 Ağustos Cuma, As Merkez Otopark Alanı.

Bilet Dağıtım Noktası: As Merkez

Diyarbakır 7 Ağustos Perşembe ,Dicle Ünv. Stadı.

Bilet Dağıtım Noktaları:Sanat Cafe(Sanat Sokağı),Collezione (ofis caddesi),Devlet Tiyatrosu Önü

Gaziantep 9 Ağustos Cumartesi,M1 Real Otopark Alanı.

Bilet Dağıtım Noktaları:YKM (Muhammer Aksoy bul), Tiyatro Gişesi, Temel kanar kitapevi (Antep lisesi karşısı), Keskin Kırtasiye (İstasyon cad.)

Adana 11 Ağustos Pazartesi,Tuyap Fuar Alanı,

Bilet Dağıtım Noktaları:My pizza, Cinebonus sinemaları (m1 Tepe alışveriş merkezi), Çakmak plaza önü, Cinebonus (Mersin gişesi Forum alışveriş merkezi)

Kayseri 13 Ağustos Çarşamba ,Sümer Saha,

Bilet Dağıtım Noktaları:Ufuk kitabevi (Hunat), Benetton mağazası (Alpaslan mah.), Ugim mağazası (27 Mayıs cad.), Kaseria meza (Sivas cad.)

Antalya 15 Ağustos Cuma,Beachpark,

Bilet Dağıtım Noktaları:Belediye İşhanı Önü, Selekler Çarşısı önü, Carrefour alışveriş merkezi önü, Çallı otobüs durakları önü

Trabzon 24 Ağustos Pazar,Adıgüzel Fuar Alanı,

Bilet Dağıtım Noktaları=Paşaoğlu gıda (KTÜ Çarşı binası), Kerimoğlu Büfe – Ethem Yavuz, Tomar Büfe (Maraş cad.), Akgün Büfe (Çarşı mah), Özyüksel Büfe

Ankara 27 Ağustos Çarşamba,ANKAmall,

Bilet Dağıtım Noktaları:Bahçelievler (Büyülüfener sineması), Best müzik (7.cadde), Büyülüfener sineması (Kızılay), Sanatolia sahnesi (akkörüs-Ankamall)

İstanbul 30 Ağustos Cumartesi,Ataköy Marina,

Bilet Dağıtım Noktaları:Biletix satış noktaları.

Forum Saati 19/5/2024, 21:25