Megastarkan | Megastar Tarkan Club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Megastarkan | Megastar Tarkan Club

İşte 2004 model Tarkan!

BennyBenassi
    BennyBenassi
    HeadPromoter
    HeadPromoter

Şu An Yaşadığı Yer : USA

İşte 2004 model Tarkan! Empty İşte 2004 model Tarkan!

Mesaj tarafından BennyBenassi 8/11/2008, 15:09

Sevenlerinin karşısına her yıl farklı bir imajla çıkan Tarkan kuralı bozmadı. Popstar bu kez de saçlarına kırmızı balyaj attırdı

İşte 2004 model Tarkan! A1
    [9 Ocak 2004]
    Her yıl farklı bir görüntüye bürünerek hayranlarını şaşırtan Tarkan, bu yılki değişikliği saç modelinde yaptırdı. Önceki akşam sevgilisi Bilge Öztürk'le Harbiye'deki Loft Restaurant'ta yemek yiyen popstar, mekan çıkışında objektiflere kırmızı balyaj yaptırdığı saçlarıyla poz verdi. Ünlüler için değişimin ve yeniliğin vazgeçilmez olduğunu vurgulayan ünlü şarkıcı, 'Ama ben bu modeli canım istediği için yaptırdım' dedi. Tarkan, son günlerde akupunkturculardan çıkmadığı yolundaki haberleri de doğrulayarak, 'Stresli bir hayat yaşıyorum. Akupunkturu da zayıflamak için değil, stresten kurtulmak için yaptırıyorum' diye konuştu.

Evlilik de, ayrılık da yalan

Tarkan, Bilge Öztürk'le ayrıldıkları yolundaki dedikoduları ise yalanlayarak, 'Yılbaşından önce ev alıyoruz, Bilge ile birlikte dekor edeceğiz demiştim, yanlış anlaşıldı. Bazıları bizim için evlilik hazırlığı yapıyor dediler. Ne evlilikle ilgili söylentiler, ne de ayrıldığımız yolundaki haberler doğru. Biz böyle çok mutluyuz' dedi.(akşam)

Similar topics

-

Forum Saati 20/5/2024, 00:01