Megastarkan | Megastar Tarkan Club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Megastarkan | Megastar Tarkan Club

2 posters

Sahte Tarkan Tövbe Etti!

BennyBenassi
    BennyBenassi
    HeadPromoter
    HeadPromoter

Şu An Yaşadığı Yer : USA

Sahte Tarkan Tövbe Etti! Empty Sahte Tarkan Tövbe Etti!

Mesaj tarafından BennyBenassi 9/1/2009, 20:43

Sahte Tarkan Tövbe Etti! 74300D1411889E46890534F0rSahte Tarkan Tövbe Etti! Sil_tarkan1

Müzik piyasasında 'Sahte Tarkan' olarak nam salan Ankaralı Derin Sirel, isyanlarda: Ben kimseyi aramıyorum ama herkes Tarkan diye beni arıyor!..
    Sesinin Megastar Tarkan'a müthiş benzerliği sayesinde; bir dergiye Tarkan olarak telefon röportajı veren 'Sahte Tarkan' tövbe etti! Yonca Evcimik'le aylarca 'Tarkan olarak' dertleşen, Bahar Korçan'a kıyafet ısmarlayan Ankaralı Derin Sirel; piyasada kendisi gibi iki üç tane daha 'sahte megastar' olduğuna dikkat çekerek, karmaşanın başlangıcıyla ilgili şunları söyledi:

Kimse yardımcı olmadı
    "Benim 'Buram Buram' adlı şarkım, internet ortamında Tarkan'ın parçası olarak yayılmaya başlamıştı. Bu haberi yapan dergiye ulaştım ancak kimse yardımcı olmadı. Ben de bunun üzerine Tarkan gibi dergiyi arayıp 'Bu şarkı benim değil' dedim. Ardından bütün kapılar açıldı. Daha sonra beni aynı numaradan arayıp Tarkan'mışım gibi konuşanlar oldu." Megastar'a benzetildiği için kendi kişiliğini kaybetmeye başladığını belirten Derin Sirel, "Ben kimseyi aramıyorum. İnsanlar, Tarkan'ın telefonu sandıkları için benim numaramı arıyor. Tarkan olarak kimseyle konuşmamak için o sim kartı artık kullanmıyorum" dedi.[24 Mayıs 2007-Günaydın]
    Elli
    Elli

Takımı : Yok.
    Şu An Yaşadığı Yer : AZERBEYCEN/BAKU.

Sahte Tarkan Tövbe Etti! Empty Geri: Sahte Tarkan Tövbe Etti!

Mesaj tarafından Elli 12/6/2010, 17:34

Tarkanin ayaqqabisini bir coklari giyine bilir, ama hic kimse onun gibi yuruyemez!... Sahte Tarkan Tövbe Etti! Icon_wink

Similar topics

-

Forum Saati 19/5/2024, 17:06